Regiobibliotheek Het Groene Hart

Ga direct naar de inhoud, het zoekveld of het hoofdmenu.

  • Facebook
  • vestigingen
  • verlengen/mijn menu
  • catalogus
  • contact
  • nieuwsbrief
  • Home
  • Actueel
  • Lid worden
  • Mijn Bibliotheek
    • Afhaalpunten Montfoort en Linschoten - Huis van Ervaring
    • Mijn menu: verlengen, reserveren en meer
    • Bibliotheek-app (Wise)
    • Privacy statement
    • Klachtenprocedure
    • Internet in de Bibliotheek
  • Collectie
  • Leren & Hulp
    • Taalhuis
    • Hulp bij computers en internet
    • Informatiepunt Digitale Overheid
    • Overzicht spreekuren taal, digitaal en digitale overheid
    • Over Basisvaardigheden
    • Corona-apps en -websites
    • Persoonlijke ontwikkeling
    • Werkzoekenden
    • Hulp voor Oekraïners
  • Jeugd en jongeren

Internet in de Bibliotheek

In alle vestigingen van Bibliotheek Het Groene Hart kan op verschillende manieren gebruik gemaakt worden van internet.

Draadloos internet voor laptop, smartphone of tablet

In alle vestigingen is gratis wifi beschikbaar. Bij de klantenservicebalie vind je het netwerk en wachtwoord. 

In verband met je veiligheid raden wij je aan om geen gebruik te maken van wifi voor financiële of privacygevoelige informatie.

Internet via publiekscomputer

In Bibliotheek Woerden is het gebruik van internet op de computers gebonden aan tijd. Leden met een Plus, Standaard, Klein en Digitaal abonnement kunnen per dag vier uur gratis gebruik maken van internet. Met een Jeugd abonnement of Startpas kun je per dag 1 uur gratis gebruik maken van internet. Zijn je gratis uren op, dan betaal je in Bibliotheek Woerden € 0,50 per 15 minuten.

Niet-leden betalen € 0,50 per 15 minuten. Je kunt hiervoor een tegoed kopen bij de betaalautomaat. Wil je vaker gebruik maken van de publiekscomputers dan kun je een Startpas laten aanmaken, waar je een tegoed op kunt zetten om mee te internetten, printen of kopiëren (het eerste uur internet per dag is dan gratis).

Op de aanwezige publiekscomputers in de vestigingen Harmelen, Oudewater, Kamerik en Zegveld kan gratis gebruik worden gemaakt van internet.

Printen en kopiëren

Printen is alleen mogelijk vanaf de publiekscomputers. De kosten voor printen en kopiëren zijn:

  • Zwartwit A4/A3 : € 0,20 per pagina 
  • Kleur A4/A3 : € 0,50 per pagina 

Algemene voorwaarden voor het gebruik internet via de computer of wifi.

Startpas

Met de Startpas kun je:

  • Printen – betalen per bladzijde
  • Internetcomputers gebruiken - 1e uur gratis

Mocht je eens een boek of dvd zien in de Bibliotheek die je graag wilt lenen, dan kan dat ook met de Startpas. Je leent dit dan voor voor 3 weken en het kost € 2,00 per boek lenen of verlengen - maximaal 10 materialen per keer

Een startpas kan je aanvragen bij de balie. Kosten zijn eenmalig € 3,50. Betalen via de betaalautomaat in Woerden of via Mijn Menu. Uitsluitende te gebruiken binnen de vestigingen van Bibliotheek Het Groene Hart. 

Mijn Bibliotheek

  • Afhaalpunten Montfoort en Linschoten - Huis van Ervaring
  • Mijn menu: verlengen, reserveren en meer
  • Bibliotheek-app (Wise)
  • Privacy statement
  • Klachtenprocedure
  • Internet in de Bibliotheek

De Bibliotheek

  • Openingstijden
  • Abonnementen
  • Coronamaatregelen
  • Privacy statement

Vestigingen

  • Woerden
  • Harmelen
  • Kamerik
  • Oudewater
  • Zegveld
  • Montfoort / Linschoten

Inloggen

  • Mijn menu
  • Verlengen
  • Muziekweb
  • E-books Online Bibliotheek

Over ons

  • Wie zijn wij
  • Jaarverslag
  • ANBI
  • Keurmerk Mediawijsheid
  • Vrijwilligers
  • Vacatures
  • Contact